Powyższe filmy pokazują podstawowe możliwości fantomów szkoleniowych Laerdal Little Anne QCPR. Fantomy te posiadają możliwość łączenia się ze sobą co pozwala na np. prezentację na jednym ekranie przebiegu ćwiczeń na wszystkich fantomach oraz wprowadzenie elementu rywalizacji do ćwiczeń!

Fantomy szkoleniowe Laerdal BABY ANNE

Zaawansowany technologicznie symulator resuscytacji  najmłodszych. Ten fantom znakomicie nadaje się także do pozoracji zakrztuszeń. Dołączone do niego „ciało obce” musi zostać usunięte przez ratownika z dróg oddechowych przy zastosowaniu odpowiedniej techniki.

Fantomy szkoleniowe Laerdal LITTLE ANNE QCPR

Profesjonalny symulator resuscytacji z funkcją łączności bezprzewodowej! Możliwość realistycznego udrożnienia dróg oddechowych, unosząca się klatka piersiowa, charakterystyczne „klik” potwierdzające prawidłowy ucisk i jego głębokość. Niezastąpiony dla początkujących ratowników.

Defibrylator szkoleniowy AED Philips HS1

Defibrylator OnSite jest przeznaczony dla zwykłych ludzi, którzy znaleźli się w niezwykłej sytuacji. Jest łatwy w przygotowaniu do pracy i wyposażony w funkcje automatycznego kierowania akcją ratunkową, takie jak polecenia głosowe i instruktaż RKO, które prowadzą ratownika przez proces leczenia nagłego zatrzymania krążenia.