Powyższe klipy pokazują możliwości fantomów Laerdal QCPR. Każdy z uczestników kursu obserwuje w czasie rzeczywistym jakość prowadzonej przez siebie resuscytacji i na bieżąco koryguje popełniane błędy.
W trybie Classroom można w ten sposób poprowadzić szkolenie z grupami kilkudziesięciu osób jednocześnie, bez straty na jakości zajęć. Tryb Race pozwala wyszkolonym już uczestnikom zaprezentować swoje umiejętności w ramach zdrowej rywalizacji. Ten kto poprowadzi całość RKO najlepiej tego karetka przyjedzie najszybciej!
Emocje i dobra zabawa poprzez naukę gwarantowane.

Fantomy szkoleniowe Laerdal LITTLE BABY QCPR

Profesjonalny symulator resuscytacji z funkcją łączności bezprzewodowej! Niezastąpiony dla początkujących ratowników. Zaawansowany technologicznie symulator resuscytacji  najmłodszych. Ten fantom znakomicie nadaje się także do pozoracji zakrztuszeń. Dołączone do niego „ciało obce” musi zostać usunięte przez ratownika z dróg oddechowych przy zastosowaniu odpowiedniej techniki.

Fantomy szkoleniowe Laerdal LITTLE ANNE QCPR

Profesjonalny symulator resuscytacji z funkcją łączności bezprzewodowej! Możliwość realistycznego udrożnienia dróg oddechowych, unosząca się klatka piersiowa, charakterystyczne „klik” potwierdzające prawidłowy ucisk i jego głębokość. Niezastąpiony dla początkujących ratowników.

Defibrylator szkoleniowy AED Philips HS1

Defibrylator OnSite jest przeznaczony dla zwykłych ludzi, którzy znaleźli się w niezwykłej sytuacji. Jest łatwy w przygotowaniu do pracy i wyposażony w funkcje automatycznego kierowania akcją ratunkową, takie jak polecenia głosowe i instruktaż RKO, które prowadzą ratownika przez proces leczenia nagłego zatrzymania krążenia.